STRONA GŁÓWNA »OFERTA1 »

OFERTA1

Strony i sklepy internetowe

Strony i sklepy internetowe

W dzisiejszym świecie firmowa strona internetowa przestała być już tylko wizytówką firmy. Obecnie na wizerunek firmy w internecie składa się szereg czynników, będących nieodłączną składową szeroko pojętego marketingu webowego.

Firmowa strona internetowa to prawdopodobnie i jej pozycjonowanie to najbardziej skuteczna i najtańsza forma  reklama firmy. Aby w pełni wykorzystać możliwości współczesnego internetu polecane przez nas rozwiązania łączą w sobie indywidualny projekt,wykonanie w najnowszych technologiach , wdrożenie, System CMS oraz marketing.

Zrealizowaliśmy ponad 300 serwisów internetowych. Doświadczenie, które nabyliśmy pozwoli nam stworzyć dla CIEBIE, lub TWOJEJ firmy  profesjonalny serwis WWW, z którego będą korzystali obecni i przyszli TWOI klienci.

Multimedia

Multimedia

Bogate możliwości graficzne, jakie oferuje Flash, potrzebne są wszędzie tam, gdzie forma jest równie ważna jak treść.

Animacje i całkowita wolność w kompozycji stanowią silną broń w walce o uwagę odbiorcy.

Flash jako jeden ze standardów, jeśli chodzi o tworzenie interaktywnych plików multimedialnych, zapewnia dużą swobodę w tworzeniu bogatych i zajmujących aplikacji, prezentacji, animacji i witryn internetowych. Umożliwia integrację obrazów, rysunków, dźwięków, video i tekstu dzięki czemu pozwala spełniać niemal wszystkie wizje projektantów - to wszystko realizuje nasza firma.

Tworzymy również - krótkie filmowe prezentacje firm, ich produktów, spoty reklamowe do telebimów, animacje 3D.

Grafika / Poligrafia

Grafika / Poligrafia

Prowadzimy kompleksowe usługi reklamowe o szerokim zakresie działania. Jesteśmy gotowi do realizacji zamówień niestandardowych i nietypowych.

 

POLIGRAFA: wykonanie i druk - foldery, ulotki, wizytówki, kalendarze, roll-up'y

GRAFIKA: indywidualna grafika do internetu: banery, strony www, layouty, logotypy.

Marketing

Marketing

Szeroko rozumiany marketing internetowy jak i marketing klasyczny. Oferujemy pomoc w promocji marki w Internecie, dotarcie do jak największej liczby odbiorców, aktywność w social media.