KLIENCI

STRONY INTERNETOWE GRÓJEC


Czy wiesz, że funkcjonalna i atrakcyjna pod względem wizualnym strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu? Nasi specjaliści pomogą Ci stworzyć witrynę, która stanie się doskonałą wizytówką Twojej działalności! Obecnie każda marka, bez względu na branżę, w której działa, powinna być widoczna w sieci, w końcu to właśnie w Internecie potencjalni klienci rozpoczynają poszukiwania usługodawców. Jednak strona WWW musi też spełniać określone normy estetyczne, a także techniczne, tylko wówczas będzie odpowiednio reprezentować markę. Z tego powodu warto zlecić tworzenie strony internetowej profesjonalistom, którzy doskonale opanowali współczesne realia marketingowe.


Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych


Agencja ITDOT już od wielu lat działa w szeroko rozumianej branży reklamowej, w tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, a także zdobyliśmy szerokie grono klientów z różnych branż. W swoim dorobku posiadamy strony WWW o różnorodnej szacie graficznej, funkcjonalności oraz tematyce. Nasi projektanci i webmasterzy potrafią doskonale dostosować oprawę graficzną strony do specyfiki branży, dzięki czemu witryna staje się bardziej wiarygodna w oczach konsumentów. Dodatkowo każda z zaprojektowanych witryn została dopasowana do indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb klienta. Chociaż nasza siedziba znajduje się w Radomiu, realizujemy projekty dla klientów z Grójca i wielu innych miast. Nasze strony internetowe projektujemy zdalnie, przy zachowaniu stałego kontaktu ze zleceniodawcą, dostosowując projekt na bieżąco, opierając się na kolejnych wytycznych.


Strony internetowe www Grójec

Czym wyróżniają się nasze strony WWW?


Tworzone przez nas strony internetowe powstają przy wykorzystaniu autorskich rozwiązań technicznych. Spełniają wymogi nie tylko dotyczące wszelkich aspektów pozycjonowania, ale także responsywności, dlatego, nie tracąc na czytelności i funkcjonalności, mogą być z powodzeniem przeglądane za pośrednictwem:

  • komputerów stacjonarnych,
  • tabletów,
  • smartfonów,
  • laptopów itp.

Jest to szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, kiedy większość potencjalnych klientów korzysta z różnorodnych nośników w poszukiwaniu dostawców usług. Co więcej, kiedy strona WWW już jest oddana do użytku, jej administrator może na bieżąco wprowadzać zmiany w zawartości, za pośrednictwem systemu CMS.
Korzystając z naszego doświadczenia oraz nieszablonowych pomysłów, tworzymy jedyne w swoim rodzaju witryny, wyróżniające się ponadprzeciętną grafiką, przejrzystym układem oraz intuicyjną nawigacją. Zajmujemy się również tworzeniem atrakcyjnych treści na stronę, jak również przeredagowywaniem już istniejących, pod kątem wymogów SEO. Zajmujemy się też pośrednictwem w tworzeniu tłumaczeń stron internetowych na inne języki, dostarczamy też materiały fotograficzne, które spełniają wszystkie wymogi jakościowe. Zapraszamy do współpracy firmy, których siedzibą jest Grójec (lecz nie tylko), chętnie przedstawimy też więcej szczegółów na temat naszej oferty, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.